جهت مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۶۷۳۷  تماس حاصل فرمایید

main-slide-1

04

جهت نصب کرکره برقی سوله معولاً سه موضوع باید مورد توجه قرار گیرد:

۱٫ انتخاب تیغه مستحکم با توجه به ابعاد بزرگ درب کرکره ای سوله و با توجه به شدت وزش باد در محل نصب

۲٫ انتخاب موتور با توجه به ابعاد بزرگ کرکره برقی سوله و وزن تیغه های کرکره

۳٫ نصب سنسور ایمنی مناسب جهت جلوگیری از برخورد کرکره برقی با ماشین آلات

 

انتخاب تیغه کرکره برقی سوله و کارخانه

 

 

با توجه به این مورد که اغلب سوله ها در محیط های صنعتی و خارج از شهر قرار دارند و در این نواحی وزش شدید باد وجود دارد باید از نصب تیغه های دارای سوراخ ( مانند تیغه فول پانچ و کرکره برقی رول گیتر ) پرهیز کنیم تا گرد و غبار و خاک وارد محیط داخل نشود. نکته ای که در اینجا دارای اهمیت است این است که در صورت استفاده از تیغه سبک و ضعیف در مواقع نرمال مشکلی وجود ندارد ولی در صورت وزش باد شدید تیغه شروع به تکان خوردن و ایجاد سر و صدا می کند و اگر در عرض زیاد از تیغه سبک و نازک استفاده شده باشد ممکن است تیغه حالت مقعری به خود گرفته و از ریل خارج شود.

پرکاربرد ترین تیغه کرکره برقی جهت سوله های انبار و کارخانه، تیغه کرکره آلومینیومی می باشد که تیغه ۸۰ آلومینیوم تا ابعاد ۵×۵ مترمربع، تیغه ۱۰۰ آلومینیوم تا ابعاد ۶٫۵×۶٫۵ مترمربع و تیغه ۱۴۵ آلومینیومی تا ایعاد ۱۲×۱۲ مترمربع قابل نصب می باشد. دیگر تیغه پرکاربرد جهت کرکره برقی سوله و ساختمان های صنعتی کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات است که معمولاً تا ابعاد ۶×۶ مترمربع به صورت یک تکه و یا بصورت ترکیبی با تیغه های آلومینیومی اجرا می شود. نکته ای که باید متذکر شویم این است که قیمت تیغه کرکره پلی کربنات شفاف بسیار بالاتر از تیغه کرکره آلومینیوم می باشد.

 

موتور کرکره برقی سوله صنعتی

 

1323886355_tubular

جهت کرکره برقی سوله، با توجه با ابعاد و در نتیجه وزن بالای کرکره برقی معمولاً از موتور ساید استفاده می شود. مزیت دیگر این موتور های کرکره این است که در صورت خرابی از بیرون قابل تعمیر و تعویض است و نیازی نیست که کل کرکره پایین آورده شود و موتور تعویض گردد. این موتور ها در ۲ نوع معمولی و دارای برقی اضطراری UPS بک آپ ارائه می گردند که البته هر دو نوع دارای خلاص کن دستی نیز می باشند.

 

تجهیزات ایمنی و امنیتی کرکره برقی سوله

با توجه به تردد ماشین آلات و نفرات مختلف از زیر کرکره برقی سوله صنعتی و انبار حتماً لازم است برای آن فتوسل مادون قرمز بعنوان سنسور ایمنی نصب شود تا در صورتی که در زیر کرکره برقی شخصی یا وسیله ای قرار داشته باشد، از حرکت کرکره برقی جلوگیری شود. لازم بذکر است قیمت فتوسل در مقایسه با کل درب کرکره ای بسیار ناچیز است و نصب آن اکیداً توصیه می گردد. در شکل بالا و در سمت چپ یک نمونه فتوسل قابل مشاهده است. همچنین جهت حفظ نکات امنیتی و ضد سرقت نمودن کرکره برقی توصیه می شود برای آن آویز قفل نصب گردد.

کلمات کلیدی:

کرکره برقی سوله صنعتی

کرکره برقی سوله

کرکره سوله

کرکره برقی شفاف در کرج
کرکره برقی کروکی ایتالیا در کرج
نصب کرکره برقی در کرج
کرکره برقی در کرج
کرکره برقی اتوماتیک اتودر کرج
کرکره برقی بارزانته ایتالیا در کرج
قیمت کرکره برقی در کرج
کرکره هوشمند در کرج
کرکره برقی اتوماتیک در کرج
درب اتوماتیک شیشه ای در کرج
قیمت تیغه کرکره برقی در کرج
آچلان در تولید کننده درب کرکره ای اتوماتیک
درب اتوماتیک پارکینگ در کرج
کرکره برقی+قیمت
درب کرکره ای اتوماتیک ایتالیا در کرج
کرکره برقی / بررسی تیغه های کرکره اتوماتیک
کرکره برقی اراک
کرکره اتوماتیک آچیلان در
موتور کرکره برقی بارزانته ایتالیا
کرکره برقی اتوماتیک
درب اتوماتیک
کرکره اتوماتیک برقی

کرکره برقی مغازه/فروش کرکره برقی/کرکره برقی در کرج/کرکره برقی در تهران/کرکره برقی در منطقه یک/کرکره برقی در منطقه ۱/کرکره برقی در منطقه ۲/کرکره برقی در منطقه ۳/کرکره برقی در منطقه ۴/کرکره برقی در منطقه ۵/کرکره برقی در منطقه ۶/کرکره برقی در منطقه ۷/کرکره برقی در منطقه ۸/کرکره برقی د منطقه ۹/کرکره برقی در منطقه ۱۰/کرکره برقی در منطقه ۱۱/کرکره برقی در منطقه ۱۲/کرکره برقی در منطقه ۱۳/کرکره برقی در منطقه ۱۴/کرکره برقی در منطقه ۱۵/کرکره برقی در منطقه ۱۶/کرکره برقی در منطقه ۱۷/کرکره برقی در منطقه ۱۸/کرکره برقی در منطقه ۱۹/کرکره برقی در منطقه ۲۰/کرکره برقی در منطقه ۲۱/کرکره برقی در منطقه ۲۲/