فروش و نصب انواع شیشه های سکوریت  و کرکره برقی در تهران  و کرج    ۰۹۱۲۶۳۵۶۷۳۷

بازدید و مشاوره رایگان   ۰۹۱۲۶۳۵۶۷۳۷

tubular-motor_l

موتور توبلار جهت کرکره برقی مغازه و همچنین کرکره برقی پارکینگ کم تردد نصب می گردد. این موتور در انواع استاندارد تا حداکثر ۱۴۰ N/m تولید و جهت کرکره های کوچک تا حدود ۱۵ متر مربع نصب می گردد. انواع صنعتی موتور توبلار تا گشتاور ۳۲۰ N/m تولید و  جهت کرکره برقی های بزرگتر قابل نصب می باشد. موتور کرکره های توبلار دارای خلاص کن دستی جهت مواقع قطع برق می باشند و البته بعضی مدلهای آن دارای باطری بک آپ UPS نیز می باشند. موتور کرکره توبلار به صورت پیش فرض فاقد مدار کنترل، ریموت، صفحه پلیت و سایر متعلقات است و جهت نصب کرکره این تجهیزات بصورت جداگانه تهیه میگردد.

در واقع موتور کرکره برقی تیوبلار به این دلیل که در داخل رول کرکره برقی قرار می گیرد فضای خاصی را اشغال نمی کند و این مورد مزیت اصلی این نوع موتور کرکره برقی است. ولی با توجه به اینکه موتور تیوبلار در داخل رول و شفت کرکره برقی قرار می گیرد با فضای آزاد ارتباط ندارد و بنابراین تهویه و خنک شدن این نوع موتور کرکره برقی نیازمند طی چند دقیقه زمان است و دقیقاً به همین دلیل است که نصب موتور تیوبلار بر روی کرکره برقی های پر تردد پیشنهاد نمی شود.

 

 

برندهای موتور توبلار کرکره برقی

شرکت های بسیار زیادی در سطح جهان موتور کرکره توبلار تولید می نمایند که در ادامه بعضی از برندهای موجود در بازار کشورمان را معرفی می نماییم

موتور توبلار اروپایی: زومر آلمان، سامفی فرانسه، فک ایتالیا و …

موتور توبلار تحت لیسانس و چینی: بارزانته، اس-دی-سی SDC، دویا، اسمارت، لیفت توربو، اورال، سیماران، بتا و…

لازم به ذکر است که موتور های توبلار اروپایی معمولاً جهت پرده برقی، سایه بان برقی و امثال آن تولید می شوند و اروپایی ها جهت کرکره برقی از موتور تیوبلار استفاده نمی کنند، لذا این موتور ها حداکثر تا ۱۰۰ نیوتن تولید می شوند که برای کرکره برقی چندان مناسب نیست. موتورهای تیوبلار اروپایی قیمت بالایی نیز دارند و قطعات یدکی آنها به سختی یافت می شود و در مجموع استفاده از موتور های کرکره برقی چندان توصیه نمی شود.

موتورهای کرکره برقی چینی معمولاً تحت لیسانس هستند و یا به کلی برند نیز چینی است، ولی با توجه به نیروی تولیدی بالا و قیمت پایین بیش از ۹۹% بازار کشورمان را در اختیار دارند.

 

کاربردهای موتور کرکره برقی توبلار

موتور های توبلار (نصب داخلی) معمولاً جهت پرده برقی، سایه بان برقی و کرکره برقی نصب می گردند. موتور های توبلار استاندار که تا ۱۴۰ نیوتن/متر تولید می شوند معمولاً جهت کرکره برقی های سایز کوچک و متوسط نصب می گردند و موتورهای صنعتی قویتر جهت کرکره برقی های بزرگ قابل نصب می باشند. لازم بذکر است که موتورهای توبلار معمولاً جهت کاربردهای کم تردد قابل استفاده می باشند و در صورت نصب بر روی کرکره برقی پارکینگ، نباید تعداد خودروهای موجود در پارکینگ بیش از ۵ خودرو باشد. مزیت اصلی موتور کرکره توبلار قرار گرفتن آن در داخل رول کرکره برقی و عدم اشغال فضا می باشد. این قرار گیری موتور در داخل رول زیبایی خاصی به کرکره برقی می دهد ولی ایرادی که دارد این است که در صورت خرابی باید کل کرکره برقی از هم باز شود تا اینکه بتوان موتور را تعمیر و یا تعویض نمود.

 

مقایسه موتور توبلار و موتور ساید

موتور توبلار (نصب داخلی) و موتور ساید (نصب خارجی) پرکاربردترین موتور کرکره های موجود در بازار کشومان می باشند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند که در عکس و جدول پایین قصد مقایسه این دو نوع موتور کرکره برقی را داریم:

 

 

♦موتور ساید کرکره برقی♦

• خلاص کن دستی دارد

• بعضی مدل ها UPS دارد

• حداکثر وزن کرکره ۱۵۰۰KG

• قیمت گرانتر از موتور تیوبلار

• میزان تردد بالای کرکره برقی

• نصب خارج رول و اشغال فضا

• تعمیرات و تعویض سریع موتور

♦موتور توبلار کرکره برقی♦

• خلاص کن دستی دارد

• بعضی مدل ها UPS دارد

• حداکثر وزن کرکره ۳۰۰KG

• قیمت ارزانتر از موتور ساید

• میزان تردد محدود کرکره برقی

• نصب داخل رول و ظاهر زیبــا

• تعمیرات و تعویض زمانبر موتور

کلمات کلیدی:

کرکره برقی شفاف در کرج
کرکره برقی کروکی ایتالیا در کرج
نصب کرکره برقی در کرج
کرکره برقی در کرج
کرکره برقی اتوماتیک اتودر کرج
کرکره برقی بارزانته ایتالیا در کرج
قیمت کرکره برقی در کرج
کرکره هوشمند در کرج
کرکره برقی اتوماتیک در کرج
درب اتوماتیک شیشه ای در کرج
قیمت تیغه کرکره برقی در کرج
آچلان در تولید کننده درب کرکره ای اتوماتیک
درب اتوماتیک پارکینگ در کرج
کرکره برقی+قیمت
درب کرکره ای اتوماتیک ایتالیا در کرج
کرکره برقی / بررسی تیغه های کرکره اتوماتیک
کرکره برقی اراک
کرکره اتوماتیک آچیلان در
موتور کرکره برقی بارزانته ایتالیا
کرکره برقی اتوماتیک
درب اتوماتیک
کرکره اتوماتیک برقی