برای استعلام قیمت و بازدید رایگان از پروژه خود ، با شماره تلفن های ۰۹۱۲۶۳۵۶۷۳۷ , ۰۹۲۱۶۳۵۲۷۳۷

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب اتوماتیک
درب اتوماتیک برای ساختمان هایی که میزان ترافیکورودی و خروجی در آنجا زیاد می باشد مانند بیمارستانها، ادارات و غیره بسیار موثر و مفید می باشد.حتی در مکانهای خصوصی مانند خانه سالمندان که افراد توانایی باز کردن درب را ندارند یا برایشان سخت می باشد هم میتوان استفاده کرد.
درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم انواع آن را معرفی نماییم.
۱٫درب کشویی اتوماتیک
[درب کشویی اتوماتیک
این نوع درب در سه نوع مختلف وجود دارد:درب کشویی تک،درب کشویی bi-parting و درب کشویی تلسکوپی.این نوع درب بیشتر برای کنترل ترافیک ورودی و خروجی استفاده میشود و عموما یک درب را برای ورود و درب دیگری را برای خروج قرار می دهند. همچنین می توان برای ورود و خروج به طور همزمان استفاده کرد که این بستگی به میزان ترافیک ورودی و خروجی ساختمان دارد.درب های اتوماتیک عموما بر روی یک اپراتور،هدر،شیار،چرخ حامل ، پنل خطی، قفل و سیستم های فعال سازی و امنیت کار میکنند.
۲٫درب اتوماتیک لولایی
[درب اتوماتیک لولایی
این درب ها به جای اینکه حالت کشویی داشته باشند، مانند لولا می چرخند و عمل میکنند.این نوع درب به صورت تک، دوتایی(دوبل) و جفت می باشد.این نوع درب در ترافیک های یک جهته کاربرد دارد که در یک زمان فقط یک فرد میتواند وارد شود یا خارج شود که عموما یک درب را ورود و درب دیگر را برای خروج استفاده می کنند.
۳٫درب اتوماتیک تاشو
درب اتوماتیک تاشو
این نوع درب معمولا برای ساختمانهایی که دارای محدودیت فضایی هستند استفاده میشود که دو نوع از این درب ها وجود دارد:درب تاشو تک و درب تاشو bi-folding می باشد.افراد می توانند فقط از یک جهت آن استفاده کنند.
۴٫درب لولایی با انرژی کم
درب لولایی با انرژی کم
این درب ها عموما با فشار صفحه فعال می شوند و عمل میکنند.میزان مصرف انرژی در چنین درب هایی کاملا بهینه و کنترل شده می باشد.این نوع درب به صورت تک،دوبل و جفت وجود دارد.مانند دیگر درب های اتوماتیک می تواند برای کنترل ترافیک یک جهته و دوجهته استفاده گردد.
۵٫درب گردان یا درب چرخان اتوماتیک
درب گردان
این نوع درب ها معمولا در مکان هایی که میزان ترافیک و رفت و آمد در آن بالا می باشد، استفاده میشود که به طور به طور همزمان از این درب ها وارد و خارج شد.این نوع درب ها به طور چشم گیری باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه راه اندازی آن بسیار مناسب می باشد و برای ساختمان های دارای سیستم های گرمایشی و سرمایشی هستند و میخواهند در مصرف هزینه صرفه جویی کنند مناسب می باشد.این درب ها به صورت دو،سه یا چهارباله وجود دارند و از پنل های شیشه ای بزرگ ساخته میشوند که در ساختمان های بزرگ مانند پاساژها و بانک ها استفاده میشود.

کلمات کلیدی:

انواع دربهای شیشه ای

– درب اتوماتیک کشوئی

– درب اتوماتیک تلسکوپی

– تولید کننده درب اتوماتیک گرد

– تولید درب اتوماتیک خروج اضطراری

– تولید کننده درب اتوماتیک تاشو

– درب اتوماتیک مثلثی

– درب اتوماتیک گردان

– درب اتوماتیک ایمنی عابر بانک

همگام با تکنولوژی روز جهان
پیشگام در ارائه خدمات
تنوع در طراحی
کیفیتی ماندگار با هزینه ای کم

درب اتوماتیک

فروش درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

خرید درب اتوماتیک

درب اتوماتیک ارزان

درب اتوماتیک
فروش درب اتوماتیک
نصب درب اتوماتیک
خرید درب اتوماتیک
درب اتوماتیک ارزان
درب اتوماتیک در کرج
درب اتوماتیک در تهران

کرکره برقی در کرج/قیمت کرکره برقی/کرکره برقی در تهران/کرکره اتوماتیک در کرج/کرکره کرج/

درب اتوماتیک/قیمت درب اتوماتیک/درب اتوماتیک در تهران/درب اتوماتیک در کرج