فروش و نصب انواع شیشه های سکوریت در تهران  و کرج    ۰۹۱۲۶۳۵۶۷۳۷

بازدید و مشاوره رایگان   ۰۹۱۲۶۳۵۶۷۳۷

شیشه را درانواع وسایل و در طرح و رنگ های مختلف دیده ایم . شیشه امروزه یکی از مهمترین اجزا ساختمان است . ولی تا بحال از خود پرسیده اید چند نوع شیشه وجود دارد و هر یک برای کجا مناسب است ؟

مهمترین انواع شیشه و کاربردهای آن :

۱-    شیشه پیرکس ( ضد آتش ) : این نوع شیشه مقاومت زیادی در برابر حرارت دارد . از آن در ساخت وسایل آزمایشگاهی و ظروف آشپزخانه استفاده می شود .
۲-    شیشه مسطح : در شیشه های مسطح یک توری فالزی بین شیشه استفاده شده است . کاربرد شیشه مسطح بیشتر برای درهای ورودی ساختمان و مراکز صنعتی و هر جایی که امکان شکستن و فروریختن شیشه وجود دارد استفاده می کنند
۳-    شیشه انعکاسی یا رفلکس : یک سطح شیشه را با پوشش فالزی یا اکسیدهای فلزی می پوشانند تا شیشه همانطور که از اسمش پیداست منعکس کننده نور و حرارت شود . این نوع شیشه همیشه از سمتی که نور بیشتری به آن می تابد خاصیت آینه ای دارد و لذا بصورت وسیعی در نمای خارجی ساختمان کاربرد دارد .
۴-    شیشه سکوریت : شیشه ای که تحت شرایط خاص و کنترل شده تا ۷۰۰ درجه سانتیگراد گرم و ناگهان سرد میشود مقاومت آن دربرابر ضربه یا شوک های حرارتی تا ۵ برابر افزایش می یابد . این نوع شیشه را بنام شیشه سکوریت می شناسند . کاربردهای عمومی آن را در نمای مغازه ها و مراکز تجاری و در نمای داخلی تا بحال دیده اید.
۵-    شیشه نشکن یا شیشه میرال :   دو یا چند لایه شیشه که تحت فشار و قاراردادن نایلون خاصی بهم فشرده شده اند این نوع شیشه را میسازد. شیشه نشکن به دلیل اجزاء سازنده ، خاصیت کشسان داشته و با داشتن مقاومت بالا ، در صورت شکسته دن به قطعات ریز تبدیل میشوند . عمومی ترین کاربرد این نوع شیشه را در اتومبیل ها می بینید.

فروش شيشه ضد ضربه
خرید شيشه ضد گلوله
تولید شيشه ضد انفجار
واردات شيشه لامينت
نصب شيشه اماكن
نصاب شيشه غرب
نصب شيشه مغازه
فروش يراق آلات شيشه ميرال
استوپ زيرشيشه
لولاشيشه ميرال
شيشه خودرويي
شيشه سكوريت
شيشه لمينت
شيشه ميرال
شيشه دوجداره
شيشه بالكني
شيشه نسوزراه پله
شيشه نشكن ونسوز
شيشه ضدحريق
شيشه مقاوم در برابرضربه
شيشه مقاوم
شيشه نشكن
شيشه ميرال رنگي
شيشه ضد گلوله اتوموبيل
شيشه لمينت
شيشه رنگي

 

فروش شیشه سکوریت / شیشه سکوریت / شیشه سکوریت در تهران / شیشه سکوریت در کرج / شیشه سکوریت در منطقه یک /شیشه سکوریت در منطقه دو